شادان پارس
کشتی ماهی شهربازی کودک
خانه / تجهیزات شهربازی سرپوشیده / خرید کشتی ماهی 6 نفره شهربازی کودک

خرید کشتی ماهی 6 نفره شهربازی کودک

خرید کشتی ماهی 6 نفره شهربازی کودک با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار تولیدی وسایل بازی شهربازی سالنی و روباز در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمانشاه، تبریز، بندرعباس و دیگر نقاط کشور از طریق این سایت امکان پذیر است.
خرید کشتی ماهی
خرید کشتی ماهی ، اژدها، صبا، نخل در سایز های بزرگ و کوچک، طبق سفارش مشتریان عزیز انجام شده و پروسه زمانی 1 تا 4 هفته نیاز دارد.
خرید کشتی ماهی
خرید کشتی ماهی
این دستگاه در ابعاد گوناگون به ظرفیت 6 نفره، 18 نفره، 24 نفره، 32 نفره تولید می شود و از پر درامدترین دستگاه های مکانیکی شهربازی های سرپوشیده و روباز با بهای بلیط مقرون به صرفه محسوب می شود و به صورت پرتابل و همراه با فونداسیون زیرسازی به بازار عرضه می شود.

سوال

سوال

حال در این بین بحث انتخاب دستگاه جهت استفاده در هردو شهربازی سرپوشیده و روباز مطرح می شود که آیا امکان نصب دستگاه و گارانتی شدن آن وجود دارد یا خیر؟
لذا در این صفحه به طور مختصر برای شما شرح داده خواهد شد و گرچه سوال و ابهامی در هر بخش ایجاد شد، می توانید با شماره کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و یا در انتهای این خبر نظر خود را ثبت کرده و پاسخ خود را دریافت کنید. شهربازی های سرپوشیده و روباز هرکدام استاندارد و قوانین خاص خود را دارند و جهت تهیه وسایل شهربازی قبل از اقدام به خرید لازم است از طریق اداره استاندارد ناحیه مربوطه درخواست بازرسی و ارائه طرح توجیهی داشته باشید که اگر خلاف قوانین عمل کردید، اقدام به تعویض دستگاه کرده و یا حجم و فونداسیون آن را تغییر دهید. عملا در شهربازی های روباز محدودیتی از لحاظ فضا و ارتفاع و منطقه محصور شده لحاظ نمی شود. لیکن در شهربازی های سرپوشیده تمامی مسائل از قبیل وزن، ابعاد و بخصوص ارتفاع دستگاه، فضای موردنیاز جهت گردش و همچنین تهویه مورد بررسی قرار می گیرد و نکته دیگر که قطعا باید زمان خرید دقت کرد:

گواهی استاندارد وسایل بازی شهربازی

گواهی استاندارد وسایل بازی شهربازی

به هنگام خرید وسایل شهربازی دقت داشته باشید، بابت دستگاه های تولید داخل دفترچه محاسبات و در ازای کالاهای وارداتی گواهی ثبت استاندارد دریافت کنید. چون در غیر اینصورت ملزم به پرداخت هزینه بسیار بالا برای تک به تک دستگاه ها به اداره استاندارد خواهید شد.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (9 امتیاز)
جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وسایل خانه کودک

بازار خرید و فروش وسایل خانه کودک

وسایل خانه کودک و تجهیزات شهربازی به اختصار در این مقاله معرفی و بازار خرید …