شادان پارس
خانه / وسایل شهربازی / مرکز عرضه و فروش وسایل شهربازی کوچک

مرکز عرضه و فروش وسایل شهربازی کوچک

شهربازی های کوچک و بزرگ با توجه به فضای مورد نظر دارای دستگاه های بازی متفاوتی می باشند. تاسیس کنندگان این شهر بازی ها می توانند با مراجعه به مراکز فروش و یا نمایندگی های این وسایل، انواع آن ها را در کیفیت ها و قیمت های مختلف تهیه نمود. مرکز عرضه و فروش وسایل شهربازی دارای برند های ایرانی و خارجی این محصول می باشد. 

مرکز عرضه و فروش وسایل شهربازی کوچک

عرضه کننده مستقیم انواع وسایل شهربازی کوچک

عرضه کننده مستقیم انواع وسایل شهربازی کوچک

بسیاری از افرادی که مایل به تاسیس شهر بازی های کوچک در فضا های کوچک می باشند، در درجه اول اقدامات لازم را از لحاظ سازمانی و گرفتن مجوز انجام داده و در طی مراحل اقدام به خرید دستگاه های دلخواه مورد نیاز و متناسب با فضای مورد نظر می باشد. از این رو تاسیس کننده به دنبال عرضه کننده مستقیم انواع وسایل شهر بازی کوچک می رود تا بتواند با خرید مستقیم دستگاه های نو و یا دسته دوم با قیمت های کمتر، هزینه تاسیس را کاهش دهند. 

در شهر های بزرگ کشور می توان مرکز وسایل شهربازی را در تعداد مختلف مشاهده کرد. در این مراکز انواع وسایل شهربازی سرپوشیده و رو باز با فضا های مختلف و با برند های مختلف ارائه می شوند. 

خرید وسایل شهربازی روباز با کیفیت درجه یک

خرید وسایل شهربازی روباز با کیفیت درجه یک

خرید وسایل شهر بازی روباز با کیفیت درجه یک عموما به دلیل استفاده در فضای باز و ارتفاع های بیشتر بسیار حائز اهمیت قرار می گیرد. عموما دستگاه های مورد استفاده در این مکان ها مانند سرسره ها و یا چرخ و فلک های بزرگ دارای ارتفاع های بیشتری می باشند. ارتفاع بیشتر درجه ریسک پذیری بیشتری را برای دستگاه های مورد استفاده دارد. از این رو خرید از مراکز معتبر و برند های مطمئن و ضمانت دار می تواند اطمینان خاطر را برای خریدار فراهم نماید. 

فروش وسایل شهربازی عمده با قیمت استثنایی

فروش وسایل شهربازی عمده با قیمت استثنایی

از وسایل شهربازی کوچک می توان به دستگاه های برقی فکری و ویدیویی اشاره کرد. از جمله دستگاه های رومیزی و ورزشی مانند هاکی روی میز و یا دستگاه های شبیه ساز ماشین و موتور، دستگاه های جایزه دهنده که با هر سری از بازی موفق یک جایزه برای بازی کننده ارائه می دهد. 

فروش وسایل شهربازی عمده با قیمت استثنایی عموما در سایت های فروش آنلاین که توسط تولید کنندگان و یا نمایندگی های مجاز فروش ایجاد شده اند صورت می گیرد. عرضه کننده وسایل شهربازی عموما توانسته است با روش فروش آنلاین، به فروش بسیار خوبی دست یابد. خرید وسایل شهربازی به صورت اقساط و یا با شرایط فروش ویژه در این سایت ها صورت می گیرد که این امر منجر به استقبال بسیاری از خریداران این محصولات شده است. 

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست آخرین قیمت روز وسایل بازی مهد کودک

امروزه به دلیل شاغل بودن مادران و افزایش بهره هوشی، بسیاری از کودکان به مهد کودک فرستاده می شوند. محیط مهد کودک باید به نوعی باشد که کودک جذب آن بشود و برایش شا

پاسخی بگذارید