شادان پارس
خانه / وسایل شهربازی / مرکز خرید وسایل شهربازی کودکان در تهران

مرکز خرید وسایل شهربازی کودکان در تهران

مرکز خرید وسایل شهربازی کودکان در تهران دارای لوازم های بازی نو و دست دوم می باشند. این مرکز در قیمت دستگاه شهربازی به علت تعدد برند های ارائه شده اختلاف نظر دارد. قیمت دستگاه های ساده مینی پارک عموما کمتر از قیمت محصولات برقی برای شهربازی های مجهز می باشد. 

مرکز خرید وسایل شهربازی کودکان در تهران

بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه بازی کودکان مینی پارک

بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه بازی کودکان مینی پارکشهر بازی های کوچک در شهر های مختلف کشور را می توان در بیشتر خیابان ها و یا شهرک های مختلف مشاهده کرد. در این شهربازی ها که به اصطلاح مینی پارک گفته می شود از چند عدد دستگاه و وسایل بازی استفاده می گردد.

از لوازم هایی که در این مکان ها نصب می گردد می توان به خانه توپ، سرسره های راسته و یا پیچی، دیوار سنگ‌ نوردی، چرخ و فلک های ده نفره کوچک، تاب های زنجیری برای کودکان زید سه سال و بالای سه سال و … اشاره کرد. این لوازم ها تیز در حجم ها و سایز های مختلف وجود دارند که بسته به فضای مورد نظر به کار می روند. 

بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه بازی کودکان مینی پارک محصولات ذکر شده را در نوع ساده و برقی با برند های ایرانی و خارجی در اختیار خریداران قرار می دهند. 

فروش وسایل شهربازی کودکان در غرب تهران

فروش وسایل شهربازی کودکان در غرب تهران

فروش وسایل شهربازی کودکان در غرب تهران، توسط فروشگاه های بزرگی که در این عرصه به فعالیت می پردازند، صورت می گیرد. این فروشگاه ها عموما دارای نمایندگی های برند خاصی نیز هستند که در کنار فروش برند های مختلف، اقدام‌ به فروش همه لوازم مخصوص یک برند می نمایند.

قابل ذکر است که محصولات برند مورد نظر که نمایندگی آن را فروشگاه خاصی متقبل شده است، دارای قیمت های تولیدی و درب کارخانه ای هستند. به عبارت دیگر در مقایسه قیمت های برند مورد نظر با برند های دیگر در صورت برابری کیفیت، برند نماینده دارای قیمت های بسیار کمتری می باشد.

این امر به فروش چشمگیر این محصولات کمک شایانی را کرده است. فروش وسایل مینی پارک به صورت دست دوم نیز در این مراکز صورت می گیرد که آن ها هم متقاضیان خاصی داشته و با داشتن قیمت های کمتر، توانسته است وسوسه خرید بسیار خوبی را برای خریدار ایجاد نماید. 

قیمت وسایل شهربازی در سال 98 چقدر است؟

قیمت وسایل شهربازی در سال 98 چقدر است؟خریداران این محصول قبل از تهیه محصولات یاد شده ابتدا به دنبال مدل های جدید و برند های مختلف آن محصولات می گردند. آن ها با سوال “قیمت وسایل شهربازی در سال ۹۸ چقدر است” ربا مراجعه به نت و فضای مجازی می توانند قیمت یابی کرده و در آخر تصمیم به خرید برند منتخب بگیرند. 

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست آخرین قیمت روز وسایل بازی مهد کودک

امروزه به دلیل شاغل بودن مادران و افزایش بهره هوشی، بسیاری از کودکان به مهد کودک فرستاده می شوند. محیط مهد کودک باید به نوعی باشد که کودک جذب آن بشود و برایش شا

پاسخی بگذارید